Menu Zamknij

Kompleksowe naprawy powypadkowe – bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych

Wykonujemy naprawy powypadkowe wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Prace naprawcze wykonywane w naszym warsztacie i lakierni bazują na technologiach serwisowania stosowanych przez producenta.

Likwidujemy szkody powypadkowe z tytułu OC i AC, bezgotówkowe i gotówkowe, dla wszystkich ubezpieczycieli i wszystkich marek samochodów.

Zadzwoń: +48 884 024 024

Sieć naprawcza

Sieć Naprawcza PZU to ponad 900 warsztatów w całej Polsce – zarówno autoryzowanych, jak i niezależnych, współpracujących z PZU. W tej grupie znajdują się wyłącznie warsztaty spełniające najwyższe standardy techniczne i jakościowe. Wybór jednego z nich to gwarancja, że samochód zostanie naprawiony szybko i profesjonalnie.

Przynależność zakładu do Sieci Naprawczej PZU potwierdza certyfikat wydany przez Dyrektora Regionalnego Centrum Likwidacji Szkód Grupy PZU (RCLS). Z usług Sieci Naprawczej PZU mogą skorzystać wszyscy – zarówno Klienci PZU, jak i kierowcy poszkodowani przez osoby ubezpieczone w zakresie OC w PZU.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych

  • zholujemy uszkodzony pojazd dzięki własnej pomocy drogowej
  • profesjonalnie przeprowadzimy przez cały proces likwidacji szkody, zgłosimy szkodę, skompletujemy wszystkie, niezbędne dokumenty bez konieczności kontaktu z towarzystwem ubezpieczeniowym
  • naprawę zrealizujemy w oparciu o nowe części oryginalne
  • dostarczamy samochód zastępczy na czas likwidacji szkody, którego wynajem finansowany jest z OC sprawcy wypadku, niezależnie czy jest to naprawa czy szkoda całkowita
  • przejmujemy na siebie trudne negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi odnośnie zakresu i technologii przeprowadzonej naprawy

Połączenie wieloletniego doświadczenia naszych pracowników oraz najnowocześniejszego wyposażenia blacharni i lakierni, pozwala nam uzyskać najwyższą jakość wykonywanych usług.

Spełniamy standardy wyznaczane przez najlepszych producentów samochodów klasy premium, dlatego od 3 lat wykonujmy stałe zlecenia dla Duda-Cars S.A. Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz i Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

W MPMX pracują wykwalifikowani blacharze, lakiernicy i koloryści. Lakiernia składa się z nowoczesnej 3-stanowiskowej strefy przygotowawczej i kabiny lakierniczej. Oprócz zaawansowanego technologicznie sprzętu, w warsztacie stosowane są produkty o najwyższej jakości.

15-letnia obecność w branży lakierniczej pozwoliła nam przetestować wszystkie dostępne na rynku systemy lakiernicze. Wybraliśmy najlepsze.